סכסוכים משפחתיים

בני המשפחה מעורבים במאבקי ירושה?
העסק המשפחתי גורם למאבקי כוח בין בני המשפחה?

זה הזמן להכיר את מכלול השירותים המקצועיים המוענקים לכם על ידי דרורה גבע, מגשרת מוסמכת ע"י מערכת המשפט בישראל, ובעלת התמחות מיוחדת בענייני משפחה ופתרון סכסוכים משפחתיים.

מספר מילים על סכסוכים משפחתיים

סכסוך משפחתי עלול "לפרוץ" בשל מגוון נרחב של תחומים הנוגעים בכל תחומי החיים, לרבות, מאבקי ירושה וצוואה, מחלוקת בין בני זוג במסגרת הליך גירושין או לאחריו, סכסוכים בנוגע לעסק המשפחתי, סכסוך הנוצר עקב מחלוקות משפחתיות בתחומים שונים ועוד.

ברוב המקרים, הסכסוך המשפחתי משפיע באופן ישיר או עקיף על כל אחד מבני המשפחה, כאשר בחלק גדול מהסכסוכים המשפחתיים, נוצר מצב בו בני המשפחה "מתפצלים" לקבוצות כוח שונות, הנאבקות (בכל הכוח) זו בזאת.

סכסוכים משפחתיים ניתן לסיים באמצעות אחד מהשניים:

1. פניה לערכאות משפטיות – כאשר הדבר עלול להוביל להסלמה נוספת של הסכסוך ולהגשת תביעות נגדיות.

2. פניה להליכי גישור בענייני משפחה ויישוב הסכסוך בצורה המכובדת והעניינית ביותר, תוך כדי שמירה על כבודם של אחד ואחת מבני המשפחה המעורבים בסכסוך.

דרורה גבע- פתרון סכסוכים משפחתיים בשיטה ייחודית

דרורה גבע, העוסקת בתחומי גישור בענייני משפחה, הינה מגשרת מוסמכת על ידי בתי המשפט בענייני עסקים, משפחה וקהילה. ניסיונה המקצועי רב השנים של הגברת דרורה גבע, מעמיד לרשותכם, בני המשפחה המסוכסכת, מגוון נרחב של כלים ודרכי הדברות שמטרתם ליישב את הסכסוך המשפחתי מתוך רצון משותף של כל הצדדים למנוע הסלמה נוספת, ומתוך מגמה וכוונה אמיתית וכנה להגיע למכנה המשותף בין הצדדים שהוא בראש ובראשונה לכידות המשפחה.

שיטות הגישור הייחודיות של דרורה גבע, משלבות בתהליך הגישור מגוון נרחב של כלים מתחום האימון האישי, דבר התורם לכל משתתפי ההליך ליהנות מפתרון ארוך טווח המסייע לכל אחד ואחת מבני המשפחה להתמודד באופן עצמאי גם לאחר יישוב הסכסוך.

במידה וגם אתם והקרובים אליכם נמצאים בעיצומו של סכסוך משפחתי מכל סיבה שהיא, זה הזמן להכיר מקרוב את שיטות הגישור הייחודיות של הגברת דרורה כהן- מגשרת מוסמכת ע"י מערכת המשפט בישראל.

ליצירת קשר:
משרד: 072-2302929, 077-3374337
פקס: 072-2302626
נייד: 054-7757483

מייל: drora@gevagishur.com