ייעוץ לזוגות

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
הזוגיות הגיעה למבוי אטום?
מרגישים "אנשים זרים" בתוך מערכת יחסים אותה הינכם מנהלים?

"…… בזכותך אנחנו היום יחד כזוג אוהב, משפחה חמה ומלוכדת " (ג.י.)

ייעוץ-זוגי

מה זה ייעוץ זוגי ומי יכול לפנות להליך?

ייעוץ זוגי הוא הליך אשר מיועד עבור זוגות שזקוקים לייעוץ ביחסים שלהם. אל הייעוץ ניגשים בני הזוג על מנת לטפל בבעיות השונות שלהם ואלו יכולות להיות בעיות סביב הנושא הכלכלי, אי הסכמות על גידול הילדים, בעקבות בגידה או חוסר אמון זה בזו, בעקבות בעיות במיניות ועוד בעיות שונות. ההליך של הייעוץ מאפשר לבני הזוג אשר מרגישים שהתקשורת בניהם אינה טובה ואולי אף חושבים להיפרד, להגיע להסכמות ולהשיב לחיי הזוגיות את האהבה. ההליך של הייעוץ אליו ניגש הזוג תורם לרוב ליצירת מערכת יחסים בריאה וטובה, תוך גישור על המחלוקות ואיחוי הקרעים שנוצרו עם השנים.

ייעוץ זוגי לטווח הארוך

ייעוץ זוגי הוא הליך אשר אורך זמן מה וההשפעה שלו היא לאורך שנים רבות. הייעוץ מעלה נושאים רבים בזוגיות כשהמטרה היא להביא את בני הזוג ליצירת תקשורת טובה ביותר בניהם. כיוון שבני הזוג יכולים להגיע בשלבים שונים של הזוגיות, פעמים רבות כל אחד ואחת מביא איתו סל שלם שמלא בזיכרונות וחוויות שיש לטפל בהן. הייעוץ מטרתו להצליח לגשר על החוויות השונות מהעבר ועל אי ההסכמות תוך יצירת נתיב חיים משותף ששני בני הזוג מרגישים בטוח ללכת בו. הייעוץ הזוגי יכול לארוך מספר פגישות ספורות או לארוך זמן רב, בהתאם לגישת בני הזוג, הבעיות איתן הם באים לייעוץ ושיטת הטיפול.

כלים פרקטיים לחיים

לרוב,  אנו מנהלים את הזוגיות שלנו כמו שאנחנו מנהלים יחסים רבים בחיים. זוגות רבים אשר מסתכסכים זה עם זו בלי סוף מוצאים כי הסכסוכים הם לא רק במסגרת הבית. הייעוץ הזוגי מאפשר לבני הזוג לקבל כלים לתקשורת טובה יותר ולפתרון סכסוכים. לכן, פעמים רבות ההשפעה של הייעוץ תהיה על תחומים רבים בחיים. זוגות רבים מעידים על כך שהם חשים טוב יותר לאחר הייעוץ ולא רק בזוגיות שלהם. הכלים שמקבלים בני הזוג מעניקים להם תקשורת טובה גם בעבודה ועם בני המשפחה האחרים (הורים, אחים, ילדים) ומכאן שההשפעה על החיים גדולה. ייעוץ זוגי מתאים לזוגות בשלבים שונים של משבר והוא מתאים גם לזוגות שמתחילים לבנות את התא המשפחתי ורוצים לקבל כלים לבצע זאת נכון.

השאירו תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
דילוג לתוכן